Bugun...


Sercan KARACA


Facebookta Paylaş

Teşekkürler Lütfü Başkan…
Tarih: 02-02-2018 12:26:00 Güncelleme: 02-02-2018 12:42:00


Geçtiğimiz günlerde yazdığım son yazımda İskenderun’da yapılan PAC Meydanı’nda battı-çıktı projesinin yayalara ve araçlara yaşattığı sorunları nacizhane, kendimce dile getirmiştim.

 

Sağolsun Büyükşehir Belediyesi sesimizi ve İskenderun halkının sesini duydu.

Mevsim şartlarının getirdiği yağışlardan dolayı oluşan çukurların yarattığı olumsuzluğu ortadan kaldırmak amacıyla çalışmalarını hızlandıran HBB ekipleri, araç trafiğini rahatlatmak ve vatandaşların geliş gidişini kolaylaştırmak için çalışmalarına başladı. HBB Başkanı Lütfü Savaş, asfaltlama çalışmalarının çift yönlü olarak başladığını ifade etti.

 

Tabi bunun önceden öngörülerek planlanması, halkın bu kadar mağdur olmadan zamanında müdahalenin yapılması çok harika olurdu. Yine de Belediye yetkililerinin halkın sesine kulak vermeleri sevindirici.

 

Biz burada bir parça da olsa ses getirebildiysek ne mutlu bize. Zaten amacımız sorunları dile getirmek ve bu sorunlara çözümler sunmak, yetkililere duyurmak.

 

Öğrendiğimiz kadarıyla da çalışmanın % 55’i bitti ve Pac Meydanı projesinin Haziran ayında tamamen bitirilmesi planlanıyor.

 

Bu güzel projeyi Hatay’a ve İskenderun’a kazandıran, emeği geçen tüm ekibe teşekkür etmek gerekir.

 

Tabi başta Sayın Başkana.

 

Teşekkürler Lütfü Savaş.

 

Daha önceki yazıma http://arsuzhaber.com/yazarlar/sercan-karaca/iskenderun-un-hali-buyuksehrin-ayibi/44/ linkinden erişebilirsiniz.Bu yazı 2334 defa okunmuştur.

FACEBOOK YORUM
Yorum

YAZARIN DİĞER YAZILARI

YUKARI